Řidiči autobusů
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Praha
před 20 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Za Ženskými domovy č.p. 128Kontakt : Mihulková Jana, tel.

311653717, 311653713, e-mail : personalni.beroun arriva.czŘIDIČ - ŘIDIČKA AUTOBUSUSpolečnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.

o. přijme řidiče a řidičky autobusové dopravy na provoz Praha (rovněž Králův Dvůr, Hořovice, Dobříš, Příbram, Sedlčany, Domažlice a Železná Ruda).

Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování. Nástup ihned. Kontakt : 311 653 713, e-mail : personalni.

beroun arriva.czPro řidiče a řidičky nabízíme tyto benefity : " příspěvek 10 000 Kč při nástupu s ŘP skupiny D nebo úhrada ŘP skupiny D" výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky" zvýhodněný tarif volání" výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci" zázemí stabilní mezinárodní společnosti" možnost sebevzdělávání a další benefity" příspěvek na očkování a vitamíny" stravné" ošatné a příspěvek na praní" příspěvek na dovolenou a Vánoce" příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost