Vedoucí údržby závodu
SEMPRA PRAHA a. s.
Děčín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Pod Chlumem č.p. 209 / 3, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2Nástup možný ihned.Náplň práce- zajišťování bezchybného chodu výrobních strojů a zařízení- provádění periodické a preventivní údržby výrobního zařízení (revize aj.

diagnostika závad a jejich řešení- zajištění plánovaných oprav- dohled nad úklidovými pracemi- zařizování stavebních a údržbářských prací- dohled nad společnými prostory objektuPožadavky- platný průkaz řidiče MDV, jeřábnický a vazačský průkaz,- praxe s údržbou výrobních strojů a zařízení + manuální zručnost NUTNOSTÍ- oprávnění dle vyhlášky 50 6 nebo vyšší- spolehlivost, pečlivost, samostatnostNabídka* po zapracování a výkonnosti zvyšování mzdy* 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní či penzijní připojištění, příspěvek na stravování,zvyšování kvalifikace, finanční odměna ke mzdě za docházkuKontakt : Lenka Rybářová, tel.

412 518 792, e-mail : decin sempra.cz, upřednostňujeme osobní jednání - možné na výše uvedené adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost