Personalista/ka - HR referent
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Netolice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - Odpovědnost za náborový proces zaměstnanců, zejm. řidičů MKD- Administrativa spojená s nástupem nových zaměstnanců (prac.

smlouvy a jiné dokumenty)- Spolupráce a komunikace s úřady (úřad práce, OAMP aj.) a personálními agenturami- Komunikace se zaměstnanci, zejm.

řidiči- Koordinace zaškolení nových zaměstnanců- Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě (dispo, mzdová účtárna)- Plánování dovolenýchPožadujeme Min.

SŠ vzdělání Zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, organizační schopnost Aktivní přístup ŘP sk. B - aktivní řidič Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) Zkušenost z personalistiky výhodou Znalost problematiky zaměstnávání zahraničních pracovníků a agendy s tím spojené velkou výhodouNabízíme Zázemí stabilní české společnosti s mezinárodní účastí Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem uchazeče Zajímavou a odpovědnou práciKontakt : - Robová Miroslava, tel.

731123112, e-mail : personalni sindelar-spedition.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost