Pracovník/ice v sociálních službách
Pečovatelská služba okresu Benešov
Vlašim, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : VlašimPracovník v sociálních službách - pečovatel(-ka) zajišťuje terénní pečovatelskou službu cílové skupině především seniorům a lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech nebo v bytech v Domě s pečovatelskou službou.

Úkolem pracovníka bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, pomoc v běžném životě klienta, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.

 • Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě. Pracovní doba : ranní směny 7-15.
 • 30 hod., dle potřeb klientů pečovatelské služby možné odpolední a víkendové směny (cca 1 týden za 7 týdnů). Nástup od ledna 2022 nebo dle dohody.

  Místo výkonu práce : VlašimPožadavky zaměstnavatele : Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.Řidičský průkaz - aktivní řidičPožadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.

  Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.Plat je stanoven v souladu s nař.

  vlády č. 564 / 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikace a zápočtu let praxe.

  Po zapracování je poskytováno osobní ohodnocení a odměny.Nabízíme : Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolenéPrvní kontakt : telefonicky (Po - Pá 7 : 00 - 15 : 00), e-mailem, osobně PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost