Lékař
Amber Plasma a.s.
Teplice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Hledáme lékaře s titulem MUDr. (jakákoliv atestace i bez atestace)někoho, kdo má rád klidný a pravidelný režim a nevyhledává stresující situace, vhodné pro zkušené doktory / doktorky, kteří chtějí klid a pracovní pohodu, ideální pro aktivní lékaře důchodce, kteří si chtějí zajistit životní nadstandard nebo ženy na mateřské, kterým by vyhovoval částečný úvazek, nabízíme i částečné úvazky, vhodné pro mladé začínající lékaře / kyNástup možný ihnedranní a odpolední směny (cca 7-14 hod.

a 13-19 hod.)Náplň práce : zajistit úplnou informovanost zájemců o významu darování plasmyprovádět vstupní vyšetření zájemců o darováníkonzultace zdravotních problémů dárcůseznámit dárce s riziky, se kterými je dárcovství plasmy spojenékontroly krevních testů a dohled nad chodem odběrového sálupro svou práci budete kompletně zaškoleniHlásit se e-mailem, po tel. domluvě lze i osobně

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost