PROGRAMÁTOR PLC
ZLÍN ROBOTICS
Slušovice, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Chcete se rozvíjet v programování řídících systémů PLC? Právě hledáme specialistu na programování PLC - Simatic jednoúčelových strojů a robotických pracovišť.

Budete se podílet na projektech, které jsou realizovány na zakázku našim klientům v oblasti automatizace a robotizace. Váš úkol.

 • programování a integrace robotických výrobních technologií a jednoúčelových strojů* programování a integrace průmyslových kamerových systémů* tvorba technické dokumentace* spoluúčast na kompletaci, předávání a servisu zařízení Můžeme nabídnout.
 • dlouhodobé uplatnění ve stabilní české společnosti* odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností* odměny dle výsledků hospodaření společnosti* 5 týdnů dovolené a benefitní program* profesní růst, odborné a jazykové vzdělávání* pružnou pracovní dobu s místem výkonu práce ve Slušovic
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost