Obchodní konzultant/ka
Generali Pojišťovna a.s.
Vsetín, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

OBCHODNÍ KONZULTANT / KAPOŽADUJEME : SŠ vzdělání s maturitou. Komunikativní povahu, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost a spolehlivost.

Reprezentativní a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík. ŘP sk. "B" - není podmínkou. Základy práce na PC.NÁPLŇ PRÁCE : Péče o firemní a privátní klientelu.

Poskytování komplexního poradenského servisu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Pravidelný kontakt a dlouhodobé vztahy s klienty.

Profesionální servis klientům a navrhování optimálních řešení. Reprezentace na marketingových akcích společnosti. Po zaškolení služby na přepážce.

NABÍZÍME : Bezplatné vzdělávání a možnost profesního rozvoje. Po zapracování možnost "home office". Čerpání z bohatého systému benefitů.

Nadstandardní ohodnocení. Operativní leasing, zvýhodněný mobilní tarif.PRVNÍ KONTAKT : životopisy zasílejte e-mailem : stanislav.

cernobila generaliceska.czOv. tel. : 17.1.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost