Technik údržby
BERG Invest s.r.o.
Abertamy, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : Jetenská Zuzana, tel. : 603 409 717, e-mail : zuzana berg-invest.czdrobné opravy všeho druhu (elektro, instalatérské, montážní atd.

na některých činnostech budeš spolupracovat se subdodavateli- komunikace s majiteli apartmánů ohledně návrhu řešení pro opravu a zabezpečení dodavatele třetí strany- kontroly a revize spotřebičů a techniky- vykonávání pravidelní údržby dle harmonogramu- řešení drobných závad a jejich evidence- kontrola a údržba techniky (čtyřkolka s frézou pro zimní úklid sněhu, auto, nářadí a jiná drobná technika)Jaké znalosti a dovednosti byste měli mítMěl bys být schopen umět řešit a obstarat vše, co je třeba kolem domu, tzn.

nehledáme žádnou panelákovou kytičku, ale chlapa, co umí od všeho trochu odborné činnosti řeší většinou externí firma nebo odborný servisní technik.

 • Proaktivní přístup a chuť k práci, týmový duch- Samostatnost, příjemné vystupování, manuální zručnost, flexibilita, smysl pro zodpovědnost a pečlivost, základní práce na PC (vedení evidence závad a oprav)- Součástí potřebných vlastností je i schopnost empatie a klidný přístup k našim hostům a ostatním členům týmu.
 • Chceme být v práci rádi.- absolutně základní znalost německého nebo anglického jazyka je vhodná (schopnost umět komunikovat s hosty ohledně závady).

  Výkon pracovní činnosti : Boží dar, Abertamy, Loučná pod Klínovcem, JáchymovŘP skupiny BPráce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost