Project Buyer - Žebrák
Valeo
Zebrak, ST, CZ
před 1 dnem

Právě hledáme do našeho týmu v Žebráku PROJEKTOVÉHO NÁKUPČÍHO! Jsme špičkovým výrobcem výparníků pro automotive. V naší společnosti zároveň máte nepřeberné možnosti kariérního růstu na různých pozicích.

Pokud vás to zaujalo, čtěte dále...

Co Vás čeká?

  • Zavádění dodavatelů do projektů k optimalizaci materiálových nákladů projektu a investic nástrojů s důrazem na zavedení komoditní strategie v jednotlivých projektech
  • Úspěšné zavádění nových komponentů do předsériové a sériové výroby
  • Komunikace s dodavateli komponentů
  • Reprezentování projektového týmu ve vztahu k dodavatelům
  • Zajištění profitability projektu
  • SŠ,VŠ
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Technický backround výhodou
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost přesvědčit a argumentace
  • Důsledná práce s dokumenty, SAP a interními databázemi
  • Flexibilita, orientace na výsledek a time management
  • MY NABÍZÍME :

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný product
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu / firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.