Seřizovači
R E N O S T A V, spol. s r.o.
Jedlí, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní místo je vhodné i pro absoloventy vyučené v oboru. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Náplň práce : - nasazování, seřízení formy a nastavení technologických parametrů dle návodky - demontáž formy pro ukončení výroby, odpojení periferií a jejich uložení - seřízení a kontrolola periférií a montážních nástrojů - zajišťuje průběžnou údržbu formy, lisů dle plánu údržby - provádí kontrolu materiálu a požadovaných komponentů - vede evidenci pohybů do knihy forem, zadává požadavky na opravy.

Pracovní doba : ranní směny 6 : 30-18 : 30 hod., noční směna 18 : 30-6 : 30 hod. (střídavě dlouhý a krátký týden). Nabízíme : - zaměstnanecké benefity - odměny za kvalitu a pracovní nasazení - vánoční odměny dle kvality práce - příspěvek na dopravu - sleva na firemní výrobky / služby - závodní stravování Kontakt : osobně na pracovišti v době Po-Pá 7 : 00-14 : 00 hod., telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost