Master of Physics - Wanted (30 - 50.000 Kč)
Vsetín, CZ
před 5 hodinami

Pozice je sice elektrotechnického ražení, posily nicméně hledáme i z řad přátel matematiky, fyziky a dalších věd, které jen tak nepřipustí zaokrouhlení na nejbližší komponentu z řady.

Pokud jste již v dobách svých studií nezavrhli záležitosti s elektrotechnikou spojené, nabízíme zajímavou pozici s možností hodně se naučit.

Zkusíte? Náplň práce : Práce s GDS a MEBES daty, Bit masking, Spolupráce s kolegy ve vývoji DPS, Software engineering junior tasks, Výpočty & simulace, Technologie : Linux, GDSII, MEBES, SQL, Oracle, Cadence, Verilog, C / Python.

Požadujeme

  • VŠ Fyzika, Elektro nebo IT
  • roky komerční praxe
  • Angličtina B / B (máme anglicky mluvícího vedoucího)
  • Výhodou znalost : SQL, Linux OS, základy programování (C, Python, PERL)
  • Velkou výhodou : znalosti v oblasti návrhu integrovaných obvodů
  • Nabízíme

  • týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • standart dny HO, dále na domluvě
  • příspěvek na sport a kulturu
  • příspěvek na pojištění
  • firemní kantýna
  • stravenky
  • lokalita : okres Vsetín
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.