Řidič/řidička VZV
Foundeik Metal s.r.o.
Hlubočky, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice : - převážení tekutého kovu od pece k pracovišti odlévání- zajišťování návozu materiálu nebo palet na jednotlivá pracoviště- odvoz opracovaného materiálu v návaznosti na výrobní proces- nakládka hotových výrobků- nástup možný IHNED- náborový příspěvek 20.

000,- KčNabízíme : - příplatky : výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky- příspěvek na stravování- penzijní připojištění- 188 hodin dovolené (o 38 hodin více než je v Zákoníku práce)- možný příspěvek na dopravu- zájemcům s trvalým bydlištěm mimo region zajistíme ubytování s možností příspěvku- možnost přivýdělku (víkendy)- výhodné telefonní tarify- výborné dopravní spojení navazující na směny- práce od pondělí do pátku, víkendy volné- ranní směna od 06 : 05 hod.

do 14 : 05 hod., noční směna od 22 : 05 hod. do 06 : 05 hod. Požadujeme : - řidičský průkaz na VZV a praxi v řízení- pečlivost- důslednost- zodpovědnost Kontakt je možný POUZE telefonicky (v pracovní dny od 7 : 00 do 14 : 00 hodin) nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost