OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY - SKŘÍPOV
LINAPLAST s.r.o.
Skřípov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu : použijte odpovědní formulář Osobní kontakt POUZE po tel.

domluvě paní Škrabalová tel. : použijte odpovědní formulář (v době 8 : 00-16 : 00 hod.). NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ.Požadavky : min.

základní vzdělání, manuální zručnost, vhodný zdravotní stav pro výkon profese - dobrý zrak, pečlivost, trpělivost.Pracovní náplň : výroba, montáž, kontrola a balení dílů dle výrobní a technologické dokumentace, identifikace dílů a materiálů v procesu s výrobou a po ukončení výroby, zpracování průvodní dokumentace výroby a kvality, aktivní spolupráce s oddělením jakosti, manipulace s díly a obaly v souvislosti s realizovanou výrobou, samostatné provádění běžné očisty pracovního místa.

Nabízíme : práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), odměna za odpracovanou dobu 2000 Kč / kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, pracovní poměr na dobu určitou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost