Operátor/ka v Kopřivnici, mzda 25 500 Kč a příspěvek 20 000 Kč!
Randstad HR Solutions s.r.o.
Moravskoslezský kraj, Kopřivnice
před 2 dny
source : Inwork.cz

Informace

Hledáte po této nelehké době práci? My ji pro vás máme a navíc s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 20 000 Kč! Výroba v automotive se opět rozjíždí, tak neváhejte a nastupte k nám! Čeká vás mzda až 25 500 Kč, do práce vás svezeme zdarma nebo můžete využít příspěvek na vlastní dopravu.

Nebaví vás vařit? U nás si dáte skvělý oběd za pouhých 25 Kč. Získáte také spoustu dalších benefitů, například fyzioterapii, možnost volnočasových a sportovních aktivit, podíl na hospodářském výsledku firmy atd.

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Nemáte zkušenost s prací ve výrobě? Nevadí! My vás vše rádi naučíme. V případě, že zkušenosti již máte, poté vám nabídneme nástup přímo do kmene firmy.

Co od vás očekáváme

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří mají chuť pracovat ve směnném modelu. (3 směnný provoz, 8 hodinová pracovní doba, pravidelné střídání - ranní, odpolední, noční)

Co vám nabízíme

 • můžete si vydělat 25 500 Kč hrubého měsíčně (mzda s příplatky)
 • získáte NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč!
 • dostanete odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč a navíc podíl na hospodářském výsledku
 • svézt se můžete autobusem zdarma do práce i zpět ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
 • případě dojíždění po vlastní ose vám přispějeme na dopravu až 1 125 Kč
 • už nemusíte řešit co budete vařit, jednoduše si zajdete do jídelny, kde si dáte výborný oběd za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
 • nastoupit můžete ihned
 • Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

  Jak se přihlásit?

  Zaujala Vás nabídka?

  Pak klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vás!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost