VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ
ARTWELD s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : - ARTWELD s.r.o. - centrála společnosti, Nádražní 120, 460 06 Liberec 6Popis pracovního místa : - Plní úkoly zadané generálním ředitelem / CEO.

 • Vede celý ekonomický proces a zajišťuje připravenost oddělení v případě auditu.- Zodpovídá za chod ekonomického oddělení a řídí účetní tým, určuje priority, rozděluje pracovní činnosti oddělení.
 • Řídí správu pohledávek a závazků, cash-flow, platby daní a odesílání sestav Intrastat.- Připravuje interní dokumentaci a provádí aktualizace podkladů pro CEO a jednatele společnosti.
 • Kontroluje a řídí veškerou účetní, mzdovou a docházkovou agendu zaměstnanců.- Kontroluje podklady pro vyúčtování DPH včetně jeho vyúčtování a podává souhrnné hlášení.
 • Provádí vytváření statistik - sledování úkolů vyžadovaných statistikou, vyplňování výkazů a jejich zasílání.- Provádí inventury účtů - jejich tisky, dohledávání příloh a opravy rozdílů a nesrovnalostí.
 • Obsluhuje datovou schránka. - Zakládá a eviduje směrnice společnosti ve spolupráci s personálním a procesním oddělením.
 • Vytváří a ukládá výkaz zisků a ztrát středisek - podklady pro výpočet odměn zaměstnanců.- Připravuje podklady pro celní úřad.
 • Požadavky : - SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou- Praxe v ekonomické činnosti podmínkou- Aktivní znalost podvojného účetnictví, skladového hospodářství a mzdové problematiky- Anglický jazyk výhodou- PC dovednosti : MS Office, práce s databázovým účetním nebo ekonomickým programem- ŘP sk.

  B - aktivní řidič- Analytické myšlení, systémový přístup k práci- Schopnost vést tým a přirozená autorita- Komunikativnost a asertivita- Pečlivost a vysoká míra zodpovědnostiNabídka společnosti : - Práci ve stabilní obchodně-výrobní společnosti - Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání- Profesionální i osobní rozvoj- Odborné a jazykové vzdělávání- Stravenky- Vitamínové balíčky- Přání k životním a firemním jubileím- Pravidelný teambuildingPodrobnější informace k této pozici Vám poskytne : Jana Wollmannová, personální manažerka, t.

  č. : 722 077 133, email : jana.wollmannova artweld.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost