TECHNICI TELEKOMUNIKAČNÍ SÍTĚ
Infos Art, s.r.o.
Prostějov
před 3 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. Strukturovaný životopis zašlete na e-mail grygar infos.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni. Základní předpoklady uchazeče, které očekáváme : - manuální zručnost, cit pro slušně odvedenou práci- dobré komunikační vlastnosti, týmová práce a aktivní přístup- orientace v nabízených produktech a službách společnosti- zájem o technologie a chuť pracovat, zodpovědnost- řidičský průkaz skupiny B- vyhláška č.

50 / 1978 výhodou- základní znalosti v oboru sítí a konfigurace zařízeníNáplň pracovní pozice : - instalace datových přípojek u koncových klientů- výstavba bezdrátových, optických a metalických sítí- podpora a servisní práce u zákazníka- výstavba vysílačů, práce ve výškách- konfigurace síťových zařízení, PC, Wi-FiNabízíme : - zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv pracovníků- možnost profesního a mzdového růstu- telefon, stravenky, internetové připojení zdarma- nástupní plat 28 tis.

hrubá mzda s možností růstu po zapracování- příplatky za servisní pohotovost na telefonu mimo pracovní dobu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost