Strojírenský dělník/ce - Obsluha CNC centra, ohraňovacího lisu a Laser stroje
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace
 • Osobní kontakt; Požadujeme : vyučení nebo SŠ vzdělání strojírenského nebo technického směru; znalost čtení technické dokumentace;
 • uživatelská znalost PC; samostatnost; manuální zručnost; zodpovědný přístup k práci; praxi a zkušenosti s CNC stroji na zpracování plechu (ohýbání, děrování, laser pálení).

  Pracovní náplň : Obsluha CNC laserů, ohýbacího a děrovacího centra; manipulace s plechy; seřizování, nastavování a údržba CNC centra.

  Pracovní doba u třísměnného provozu je : 6-14; 14-22; 22-6 hod. Finanční příspěvek na životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku, odměna při splnění docházky bez absence.

  Kontakt : osobně na pracovišti PO-PÁ 9-14 : 00 hod., telefonicky, e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost