Manažeři prodeje
Český velkoobchod s.r.o.
Praha, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Český velkoobchod s.r.o. .

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) :

Kontakt telefonicky 8 : 00-18 : 00 (pracovní dny) nebo e-mailem.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti :

Stabilní česká společnost působící v ecommerce, hledá do svého týmu specialistu b2b prodeje. Nabízíme zajímavou práci v ecommerce ( online prodej - eshop, momentálně provozujeme eshopy v 8 zemích EU.

Hlavní náplně práce je komunikace se stávajícími zákazníky + hledání nových odběratelů.

o prodej stávajícího sortimentu ( foto, elektro, domácí spotřebiče) v rámci celé EU.

o vyhledávání a zalistování nových odběratelů v rámci EU + komunikace se stávajícími

o cenotvorba

o vedení obchodní agendy, administrativa

o úzká spolupráce s nákupním oddělením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

o zázemí stabilní české společnosti

o odpovídající finanční ohodnocení

o zajímavou práci v ecommerce

o přátelský kolektiv

o Notebook a mobilní telefon

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním : středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti : Anglický jazyk - Středně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

o dobrá znalost práce na PC

o samostatnost, pečlivost, logické uvažování

o praxe v nákupu, ecommerce, eshopu - výhodou

o znalost anglického jazyka, slovem i písmem ( z větší části písemnou formou - mail, skype atd. )

also suitable for foreign job seekers, good knowledge of the Czech language is not necessary

Vyžadované vzdělání : ÚSV