Odborný pracovník pro zajištění aktivit projektu "Péče o nelesní typy přírodních stanovišť v NP Šumava"
Správa Národního parku a chráněné krajinné oblasti Šumava
Vimperk, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu : VimperkPožadované vzdělání : VŠ nebo SŠ vzdělání (alespoň 3 roky praxe) přírodovědného nebo zemědělského směru Náplň práce : Spolupráce na realizaci aktivit projektu "Péče o nelesní typy přírodních stanovišť v NP Šumava", reg.

číslo CZ.05.4.27 / 0.0 / 0.0 / 17 078 / 0006885, financovaného Evropským fondem pro regionální rozvoj, v rámci Operačního programu životního prostředí.

Spolupráce s odborným, projektovým a finančním manažerem projektu, vykonávání jejich projektových pokynů. Jednání se správci a vlastníky pozemků.

Zajištění administrativní a technické přípravy podkladů pro zadávání výběrových řízení (jednotlivých minitendrů) pro realizaci managementů.

Zajištění administrace realizačních smluv. Komunikace s dodavateli, kontrola a koordinace činností v terénu, průběžné sledování realizace činností, pořizování fotodokumentace, přebírání prací, včetně zajištění podkladů pro fakturace.

Fytocenologické snímkování monitoračních ploch.Organizační zajištění závěrečného workshopu. Spolupráce při přípravě materiálů pro zajištění šíření výstupů projektu.

Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti : Řidičský průkaz skupiny "B"Znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint) Znalost práce s GIS a GPS Schopnost determinovat druhy a biotopy Mapování vegetace či biotopů vítáno Týmová spolupráce a spolehlivost Komunikační a koordinační schopnostiTarifní třída : 10.

Plat 19.760,- Kč až 29.740,- Kč (dle délky let započitatelné praxe)Požadovaný nástup : 1.2.2020 (nebo dle dohody)Uzávěrka přihlášek : 15.

1.2020Výběrové řízení dne : 27.1.2020Jednosměnný provozDo tohoto výběrového řízení se může přihlásit kterýkoliv zájemce, který splňuje výše uvedené předpoklady.

Informace o výběrovém řízení podá uchazečům Ing. Romana Roučková (odborný manažer projektu, použijte odpovědní formulář tel.

č. : použijte odpovědní formulář) nebo Ing. Miroslav Černý (vedoucí oddělení krajinné ekologie, použijte odpovědní formulář tel.

č. použijte odpovědní formulář) Zájemci se mohou přihlásit na adresu použijte odpovědní formulář - kancelář ředitele, zasláním strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost