IT analytik/analytička
T-SOFT a.s.
Praha-Lhotka, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Rašková Jana, e-mail : personalistika tsoft.cz Umíte získávat požadavky od uživatelů? Baví Vás navrhovat nová řešení? Domluvíte se s programátory?

Rozšiřujeme náš realizační tým, do kterého hledáme kolegu nebo kolegyni analytika / analytičku. V rámci této pozice se můžete podílet na vývoji nových systémů od jejich počátků až po testování.

Jsme firma, která realizuje velké i menší ICT projekty pro státní správu a komerční sféru. Nabízíme práci v zázemí pružné firmy se stabilním týmem, zajímavou historií a významnými referencemi.

Náplň práce : " Komunikace se zákazníkem " Sběr požadavků od uživatelů " Analýza a návrh řešení " Tvorba zadání pro programátorský tým " Ověření výstupů programátorského týmu (testování) Požadujeme : " SŠ / VŠ vzdělání " analytické a koncepční myšlení " zkušenosti s analýzou, návrhem a testováním systémů " schopnost pochopit požadavky zákazníka " schopnost domluvit se s programátory " proaktivní přístup " schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech řešení " prezentační a argumentační schopnosti " týmového ducha " znalost anglického jazyka výhodou Nabízíme práci v příjemném prostředí s fajn lidmi : o Pružnou pracovní dobu o 5 týdnů dovolené o Příspěvek na stravování o Příspěvek na penzijní / životní pojištění, o Příspěvek na sport o Příspěvek na výuku AJ o Možnost se rozvíjet