Lékaři v radiologických oborech
Nemocnice AGEL Podhorská a.s.
Rýmařov
před 7 minutou
source : Hitprace

místo výkonu práce : Rýmařov, BruntálPodhorská nemocnice a.s., Hornoměstská č.p. 549 / 16, 795 01 Rýmařov, Camfrlová Hana,pracovník pro styk s úp, tel : 554700231, email : Hana.

Camfrlova phn.agel.czPoznámka : LÉKAŘ / LÉKAŘKA RADIOLOGICKÝCH OBORŮmísto výkonu práce - Podhorská nemocnice a.s.Hornoměstská č.

p. 549 / 16, 795 01 Rýmařov, BruntálNáplň pracovní pozice : Samostatná práce na RDG oddělení, ambulanci.Požadujeme : ukončené vysokoškolské vzdělání, atestaci v oboru,odbornou způsobilost dle zák.

č. 95 / 2004,schopnost aktivního, samostatného jednání,vstřícné chování a vystupování,pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme : možnost práce na částečný úvazek,příspěvek na stravování,příspěvek na penzijní a životní pojištění,25 dnů dovolené, 3 dny placeného volnaměsíční odměny.

Platové podmínky : dohodou dle výše praxe a dosaženého stupně vzdělání. od 60.000,- KčBenefity : odměny při životních jubileích,příspěvky na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.

Kontakt : Hana Camfrlová, PaM, Hana.Camfrlova phn.agel.cz, 554 700 231Z : 6.6.2017 A : 5.9.2019

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost