Sales Manager ICT bezpečnosti / Praha
Kariéra s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilního dodavatele hi-tech IT řešení a služeb, hledáme kandidáty na pozici :

Sales Manager ICT bezpečnosti / Praha / KOL

Náplň práce :

obchodní činnost zejména v oblasti řešení ICT bezpečnosti

vyhledávání obchodních příležitostí

získávání nových zakázek

account management

aktivní účast na tvorbě obchodní strategie

tvorba zadání a koordinace týmu při sestavování a prezentování nabídek služeb a řešení

aktivní účast na marketingových akcích a konferencích

spolupráce s partnerskými společnostmi

sledování moderních trendů v oblasti bezpečnosti informačních systémů

Požadujeme :

zkušenost v konzultativním prodeji řešení v oblasti ICT bezpečnosti

dobrou orientaci v problematice PKI, digitálních archivů a dalších bezpečnostních technologií

přehled o trhu IT, schopnost a chuť budovat kontakty

přirozené profesionální vystupování, dobrý psaný i slovní projev

schopnost práce v týmu

spolehlivost, loajalita a bezúhonnost

VŠ vzdělání, příp. SŠ s prokazatelnou praxí v oboru

dobrá znalost angličtiny

řidičský průkaz skupiny B

znalost produktů Oracle resp. zkušenost z partnerské spolupráce s Oracle výhodou

Nabízíme :

kvalitní zázemí realizačního, konzultačního a obchodního týmu

kreativní práci spojenou s vývojem a prodejem moderních informačních systémů

podporu rozvoje kariéry

transparentní systém hodnocení

zaměstnanecké výhody

práci v mladém a přátelském kolektivu

klidné a příjemné pracovní prostředí u metra stanice Budějovická

Termín nástupu : dohodou

Místo výkonu práce : Praha 4

případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera06 karierasro.

cz a uvádějte značku 21628 / SMICT / KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.

12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.