Web Data Analyst
MarketUP
Praha, CZ
před 15 hodinami
source : jobs4it

Popis pracovní pozice : Budeš součástí nově vznikajícího technologického týmu, ve kterém bude koncentrované know-how z oblasti webové a datové analytiky, reportingových a vizualizačních nástrojů, znalost technologií : JS, HTML, CSS, PHP, Python, R, Google Data Studio, Microsoft PowerBI, SQL / databáze, BigQuery, a další.

Požadujeme : Google Analytics, Google Tag Manager, UX & UI na základě dat, A / B testováníZákladní znalost JavaScriptuZnalost práce alespoň s jedním vizualizačním nástrojem (Google Data Studio, Microsoft PowerBI, Qlik, Tableau, GoodData )Základy SQLAnalytické myšlení, cit pro práci s daty, pečlivostTvůj job.

interpretace dat z našich kampaní, a to jak směrem ke klientům, tak i pro naše potřebypodílení se na tvorbě strategií a testování jednotlivých přístupů na základě datklientský i vnitrofiremní reportingwebová analytika (automatizace nastavení GA a GTM, analýza chování na webu z GA, heatmap, Google Optimize, UX a UI z dat, A / B testovací scénáře aj.

navrhnout řešení a realizovat analýzu hodnoty zákazníka, CLVpráce s daty klienta (CRM, ERP, ) a jejich využití pro segmentaci a cílení digitálních kampaní Nabízíme : K dispozici budeš mít pokročilé nástroje, aktuálně přecházíme na platformu funnel.

io s vizualizací v Data Studiu.Budeme investovat do tvého rozvoje a vzdělávání, čekají tě školení soft i hard skills.Dáme ti možnost přednášet na univerzitách a mentorovat juniornější kolegy.

Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho tě budeme přidělovat na relevantní projekty.

Dáme ti svobodu a flexibilitu, kterou potřebuješ pro to, aby se ti dobře pracovalo.Bavíme se, pijem a sportujem. Vždycky se najde někdo, kdo si s tebou zahraje v práci fotbálek, po práci zajde na pivo nebo v polední pauze do gymu.

Od firmy dostaneš sponzorovanou Multisport kartičku a jedinečnou šanci zúčastnit se našich legendárních teambuildingů. Krom čerstvého ovoce, který je u nás k mání každý den, se můžeme potkávat na společných čtvrtečních obědech, které jsou samozřejmě zdarma.