Vývojáři softwaru
NCR Česká republika, spol. s r.o.
Praha
před 1 hodinou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : hl. m. PrahaZpůsob prvního kontaktu : e-mailem - jana.roldan ibs-sro.comKontaktní osoba : paní Jana RoldánUpřesňující informace : požadujeme především praktické zkušenosti s MS Visual Studio, TFS či TeamCity a podobnými vývojářskými nástroji, plynulá angličtina (ústní i psaná) podmínkou, jedná se o mezinárodní společnost, angličtina je užívaný jazyk v rámci celé společnosti.

Pracovní pozice zahrnuje design a vývoj aplikací včetně kódování, testování a implementace pro externí uživatele, spolupráce se zadavateli.

Dále požadujeme schopnost analytického myšlení, rychlého řešení problémů, týmového ducha, výborné komunikační / vyjednávací schopnosti a jednání na úrovni.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost