PEKAŘ/PEKAŘKA
GASL CZ s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pekař / pekařka noční směna (1806006)Jste vhodným uchazečem, pokud : máte praxi v pekařství, cukrárně, kuchyni výhodou, ne podmínkou, máte chuť pracovat v noci, jste fyzický zdatný.

Budete se věnovat : výrobě pekařských výrobků dle receptur, obsluze pecí a pečení výrobků k expedici, kontrole kvality upečeného zboží a dodržování technologických postupů.

Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit : čeká na Vás příjemné pracovní prostředí včetně moderního zázemí, hradíme lékařské prohlídky.

Pracoviště : OlomoucMzda : 110 Kč / hod (po zaučení navýšení mzdy)Nástup : dle domluvySměnnost : nepřetržitý (pouze noční směny cca 15 : 30 2 : 00)Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost