Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče / pečovatel-ka
SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Modřice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : telefonicky, e-mailem nebo osobně (SC Modřice, Masarykova 1018, po - pá 7.00 - 15.00 hodin)Náplní práce v SeniorCentru je přímá obslužná péče, nácvik jednoduchých denních činností, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s pomůckami klientů.

Očekáváme : základní nebo střední vzdělání (absolvování kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách není podmínkou, ale výhodou), způsobilost k právním výkonům, samostatnost v rozhodování,zodpovědnost, vlídné jednání, schopnost týmové práce, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody : Příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%, poukázky na nákup, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního růstu.

 • Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.Místo výkonu práce : SeniorCentrum Modřice, Masarykova 1018, Modřice 664 42
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost