TECHNOLOG v Automotive
AC Jobs
Jablonec nad Nisou
před 5 dny

Máte vystudovanou školu technického zaměření a rádi byste se věnovali novým technologiím v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a komunikace jako taková je vaší silnou stránkou?

Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Jeden z největších dodavatelů pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici : TECHNOLOG v Automotive (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za výrobní procesy, úprava a ladění strojů
  • Lean nastavení a hledání nových řešení
  • Komunikace s dodavateli a klienty
  • Tvorba technické dokumentace
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost konstrukčních programů
  • Komunikativnost, samostatnost, odpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Závodní stravování a kantýna
  • Rehabilitační středisko společnosti
  • Lístky na sportovní utkání
  • Nástup : ihned
  • Požádat