Obchodní manažer/ka
S U M O s.r.o.
Písek, Přelouč
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Přelouč. Nástup možný IHNED na dobu určitou s možností prodloužení.Banda obchodníků hledá nového parťáka do svého týmu, který je nadšencem pro obchod tělem i dušíCo budeš dělat?

 • budeš shánět nové příležitosti pro naše softíky- pomůžeš zákazníkovi i po technické stránce - znalost oboru PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE je tedy důležitá- starat se o stálé zákazníky - budování dobrých vztahů je základ- připravovat rozpočty, vytvářet nabídky, připravovat smlouvy - trocha administrativy v CRM tě taky nemine- plnit předem stanovené obchodní cíle - to už bude brnkačka- reprezentovat firmu - občas si ale i ten naškrobenej oblek s kravatou fakt vezmešCo zajímá nás?
 • máš v kapse papír, že se vyznáš v oboru elektro (průmyslová automatizace)? Super, bez toho by to ani nešlo- SW firem Siemens, Rockwell, B&R, Mitsubishi.
 • říká ti to něco? Super, je to tvá výhoda- už jsi někdy něco takového dělal? Super, to je také podstatné- do you speak English?
 • Rozumíš? Super, to stačí- baví tě učit se nové věci? Super, hledáme tebe- máš řidičák a nějaký ten kilák v kolech? To fakt potřebujeme, za zákošem na kole fakt nepojedeš- dokážeš kopat i za tým?

  Super, líp tak zapadneš do týmu- umíš se vyjadřovat líp jak dlaždič? Super, i to je opravdu důležité- kamarádíš se s MS Office?

  Super, ale neboj ajťák být nemusíšZaměstnanecké výhody : A co ti na oplátku nabídneme my?- za málo peněz hodně muziky - to u nás rozhodně neplatí- ovoce k snídani, oběd skoro zadáčo a nanuk jako dezert každý den- ájina v pracovní době zadáčo a další vzdělávání- noťas a chytrej foun taky dostaneš a můžeš si ho brát klíďo i domů- služební káru dostaneš- kopec srandy na firemních akcích, kterých není fakt málo - účast na rockových festivalech povinná- kapr a šáňo, předtím, než si odejdeš válet šunky mezi placeným vánočním volnemPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky (každý den 08 : 00 - 15 : 00)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost