TECHNIK ÚDRŽBY energetiky
Europe Automotive Holding a.s.
Liberec, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Společnost Europe Automotive Holding a.s. hledá do svého teamu posilu v rámci externí údržby strojní energetiky a parního hospodářství.

Jedná se o pracoviště na špičkové úrovni, které je vybaveno automatickým monitorovacím systémem provozu zařízení- Mechanik strojní specialista, znalost obsluhy řídících systémů strojů a zařízení- Samostatnost, flexibilita, schopnost rychlého rozhodování, analýza problémů- Kreativitu, schopnost se podílet na modernizaci provozu a rozvoji- Znalost SAP, práce s PC výhodou- Praxe na stejné nebo podobné pozici minimálně 5 letNabízíme : - 5 týdnů dovolené- Pružná pracovní doba- Pravidelná valorizace platu - Příspěvek na stravu - Roční odměna při splnění hospodářských výsledků- 13.

a 14. plat - Odborná školení a kurzy pro zvýšení kvalifikace a odbornosti- Parkování v areálu - Možnost dalšího karierního růstuHlásit se e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost