Obchodní manager/ka - Microsoft, Surface
XEVOS Solutions s.r.o.
Ostrava, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro XEVOS Solutions s.r.o. .

Obchodní referenti :

Místo výkonu práce : Ostrava

1. kontakt e-mailem : jobs xevos.cz

Náplň práce :

  • pohybovat se v oblastech servisních a systémových služeb, tiskových řešeních, cloudových službách a HW & SW vybavení společnosti Microsoft
  • velmi úzká specializace na řadu Microsoft Surface, budeš nabízet tento HW jako jeden z mála v ČR!!!
  • identifikovat obchodní příležitosti jak v privátním, tak i veřejném sektoru
  • pečovat o stávající zákazníky a rozšiřovat jejich počet
  • formálně i neformálně komunikovat s dodavateli jak z ČR, tak ze zahraničí
  • spolupodílet se na tvorbě obchodní a marketingové strategie
  • Požadujeme :

  • Mít zkušenosti z businessu, nejlépe z IT businessu
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Maximální loajalitu vůči společnosti
  • Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů
  • alespoň základní znalost angličtiny na úrovni běžné komunikace
  • časovou flexibilitu a schopnost rozpoznat důležité úkoly a termíny
  • Nabízíme :

  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity (mobil, notebook, služební automobil)
  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • sickdays, dle domluvy možnost homeoffice
  • řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst
  • přístup k posledním technologickým novinkám a produktům
  • neuvěřitelně pohodový a přátelský kolektiv
  • možnost postupného přebírání kompetencí a přístup k obchodním číslům
  • multisport karta
  • firemní výuka angličtiny
  • XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací.

    Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)