Obchodní asistent/ka
DR. OPTIK CZ s.r.o.
Pardubice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Profesionální rodinná optika DR OPTIK CZ přijme nového kolegu / kolegyni na pozici obchodní asistent / ka.Jsme v současnosti nejrychleji rostoucí prodejní sítí očních optik v Čechách, na Moravě a Slovensku.

Zakládáme si především na špičkové kvalitě a profesionálním servisu v příjemném prostředí našich prodejen a unikátních službách pro naše zákazníky.

Nástup možný IHNED.Náplň práce- Zákaznická podpora v oblasti výběru brýlových obrub, designu plánované výroby obrub, podpora zákazníka v oblasti brýlových skel (čoček) či jiných optických pomůcek- poradenství dle potřeb zákazníka- administrativa spojená s denním provozem optiky- spolupodílení se na plánování činností a akcí pro podporu prodeje, podpora v oblasti marketingu a plánů rozvoje* Detailní popis práce projedná majitel optiky na pohovoru.

Hledáme kolegu, který má : - příjemné a profesionální vystupování- výborné komunikační schopnosti- pozitivní přístup k lidem- nadšení pro osobní rozvoj a vzdělávání- ochotu poskytovat kvalitní služby - odborné či středoškolské vzdělání (z důvodu předchozích zkušeností v tomto oboru)Nabízíme : - stabilní zázemí stále se rozvíjející společnosti- jednosměnný provoz v čistém a hezkém prostředí- čistá mzda 25 000 Kč- možnost zasahovat do výběru brýlí na provozovně- seberealizace v oblasti rozvoje provozovny- finanční odměny za ekonomický růst prodejny- zaměstnanecké slevy na nákup optických pomůcekVhodné pro absolventy.

Rádi přivítáme v našem týmu i Vás!Zaslání životopisu podmínkou účasti ve výběrovém řízení.První kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost