Kapitán - kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STATNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU
ATZ Global s.r.o.
Frymburk
před 5 dny
source : Hitprace

Kapitán - kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STATNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Frymburk / Frýdava.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba turnusová. Mzda od 18.000, - 25.000, Kč hrubého.

Společnost ATZ GLOBAL s.r.o. hledá do svého týmu kolegy k provozování převozních prámů. Náplň práce : ovládání plavidel a jejich obsluha, kompletní denní údržba (úklid, drobné opravy apod.

Požadujeme : kapitánský průkaz - oprávnění C - vydané STÁTNÍ PLAVEBNÍ SPRÁVOU, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost příjemné vystupování technická a fyzická zdatnost, komunikační schopnosti časová flexibilita a vztah k lodím.

Cizí jazyk výhodou. Pokud nevlastníte patřičná oprávnění, zajistíme na náklady firmy požadované odborné vzdělání. Nabízíme : práce na HPP nebo dle dohody, atraktivní práce v nejžádanější turistické lokalitě, práce zpravidla na turnusové směny, dále dle dohody, možnost ubytování a dlouhodobé spolupráce, vhodná i pro kolegy v důchodovém věku.

Dále nabízíme zázemí stabilní firmy a výhodné platební podmínky. Zaměstnanecké výhody : ubytování, dohoda směn. Kontakt : Labaj Antonín Mgr.

tel. : 608 308 508, e-mail : antoninlabaj email.cz. Ověřeno 19.5.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost