Tryskač/ka - operátor/ka vysokotlakého tryskacího zařízení
VYSOKO s. r. o.
Děčín, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : EUJedná se o fyzicky namáhavou práci. Tryskání vysokotlakým vodním paprskem s 2.500 Bar nebo pískování.

Práce probíhá v turnusech a zejména v zahraničí (EU). Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení dle podaného výkonu až 40.000Kč.

Požadavky : - praxe ve stavebnictví výhodou- zkušenost s tryskáním OK a betonu, případně s pískováním, výhodou. - nutným předpokladem je fyzická zdatnost, loajalita, pracovitost- velkou výhodou je řidičský průkaz s oprávněním sk.

BE, případně CE, znalost němčiny nebo angličtiny, technické myšlení. Nástup možný ihned!Kontaktní osoba : Michaela Čechová, tel.

420 733 733 288, zašlete životopisy na : michaela.cechova vysoko.cz, adresa pro osobní jednání s uchazeči : U Plovárny 36 / 6, Děčín 1, 405 02

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost