Vychystávání objednávek ve skladu s elektronikou, 170 Kč/hod., zálohy kdykoliv!
UNIJOB, s.r.o.
Praha 4, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Pro našeho významného klienta, velkoobchod s elektronikou a dalšími elektrospotřebiči v Říčanech u Prahy (doprava busem od stanice metra C "Háje" - poskytujeme příspěvek na dopravu!), hledáme spolehlivé a přiměřeně fyzicky zdatné brigádníky na pickování, vychystávání zboží ve skladu, práci se skenerem.

ŠKOLENÍ : aktuální termín školení je STŘEDA 9. 6. 2021 (dále pak každou další středu v červnu) na školení již navazuje první směna

  • školení je nutné absolvovat, je již PROPLACENÉ
  • NUTNÁ alespoň menší předchozí praxe s pickováním zboží!
  • Dlouhodobá spolupráce, minimálně na měsíc s možností prodloužení až do konce roku, docházka aspoň 4 dny v týdnu (pouze všední dny)!

    Pracovní doba :

  • čase 8.30-17.00 hod., každé pondělí vždy až do 18.00 hod.
  • směny Po-Pá (víkendy jsou volné), nutno odpracovat aspoň 4 dny v týdnu
  • Náplň práce :

  • pickování (vychystávání) zboží
  • práce se skenerem
  • příprava objednávky s využitím čtečky
  • Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky denně, včetně víkendu, mezi 8. a 18. hodinou.

    Co od vás očekáváme

  • dlouhodobou spolupráci (minimálně na měsíc s možností prodloužení až do konce roku)
  • docházku aspoň 4 dny v týdnu (jen všední dny)
  • zkušenost s prací se skenerem
  • na tuto brigádu je nutné zaškolení (aktuální termín je STŘEDA 9. 6., je již proplacené a navazuje na něj první směna, případně možno jakoukoli další středu v červnu)
  • potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
  • 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • Co vám nabízíme

  • základní mzdu 150 Kč / hod + osobní ohodnocení v případě bezproblémové docházky AUTOMATICKY 170 Kč / hod!
  • možnost zálohy v hotovosti nebo na účet kdykoliv při doručení docházkového listu
  • práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
  • denně možnost snídaně + kompletního obědu ve firemní kantýně dohromady za pouhých 50 Kč!
  • proplacení doby strávené na obědě měsíční bonus až 1 800 Kč!
  • případě pravidelné docházky příspěvek na dopravu
  • možnost dlouhodobé spolupráce až do konce roku 2021
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.