směnový mistr výroby
Elkamet s.r.o.
Myslinka, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce - Myslinkazákladní komunikativní znalost NJ výhodou, praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve výrobním závodě,předpoklady pro vedení lidí, řidičský průkaz sk.

B aktivní řidičNáplň : samostatné vedení směny,řízení a zaškolování pracovníků, dohled nad dodržováním norem a postupů,vedení podkladů k analýzám a vyhodnocování výsledků výroby,příprava produktů k expedici, dohled nad dodržováním pracovní kázně a plněním nápravných opatření, kontrola docházkynabízíme : zázemí mezinárodní spol.

zaměstnanecké benefity(dovolená navíc, stravenky, výkonnostní odměny), další odborné vzdělávání a osobní rozvojAutobusová doprava zajištěna na trasách : Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka aManětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka aStod, Chotěšov, Zbůch, ÚherceVíce na : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost