EXPERT PŘES LINUX
AC Jobs
Brno
před 7 dny

Jste technický mág? Pohybujete se v Linuxu jako ryba ve vodě? Není pro Vás Python jen neznáme anglické slovíčko? Máte bystrou mysl a analytické schopnosti?

Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám životopis a staňte se mostem, bez kterého se strategický projekt nadnárodní společnosti neobejde.

Pracovní náplň

  • Přispívání na vývoji a zlepšení produktu
  • Kooperovat s L3 podporou a týmy vývojářů
  • Reprodukovat problém pro detailní pochopení
  • Doporučovat zlepšení na základě analýzy ticketů
  • Přezkoumávání a zlepšování návodů a dokumentace produktu
  • Co požadujeme?

  • Pokročilé znalosti Linuxu (nejlépe Ubuntu)
  • Zkušenosti s programováním v Pythonu
  • Znalost KVM, LXD či podobných technologií
  • Dobré znalosti sítí a jejich zabezpečení
  • Anglický jazyk písemnou i ústní formou na dobré úrovni
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Vzdělávací kurzy vlastního výběru
  • Možnost jazykových kurzů
  • Relaxační místnosti s herními konzolemi a fotbálkem
  • Občerstvení na pracovišti káva, čaj, ovoce a občas japonské pochutiny
  • Možnost Home Office
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Požádat