Administrativní pracovník
ČSOB
Hradec Králové, Česká republika
před 31 dny

Hledáme kolegu / kolegyni, kteří jsou schopni pracovat v týmu s vysokým pracovním nasazením, které nepřekvapí občasné rutinní zpracování, ale zároveň budou schopni samostatně vyřídit nestandardní a specifické požadavky.

Pracujeme s čísly, daty a penězi (e-formou) a proto je důležitá správnost a přesnost zadávaných dat.

Jsme tým zajišťující primárně "back-office" aktivity >

nejsme obchodníci či prodejci. Jsme důležitá podpora pro naše kolegy z obchodu v rámci zpracování standardních produktů naší banky.

Pracovní náplň :

  • Zpracování platebních příkazů do i ze zahraničí, včetně konverzních operací
  • Zajištění vyúčtování poplatků souvisejících s agendou zpracování plateb do zahraniční včetně případné reklamace u zahraničních bank
  • Pořizování vnitřních účetních dokladů
  • Zajištění kontrolních aktivit v souvislosti se zpracováním
  • Telefonická či mailová podpora pobočkové síti
  • Požadovaná kvalifikace a další požadavky :

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka, minimálně v písemné formě
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu a převzít individuální odpovědnost za výsledky
  • Dobrá znalost práce na PC na uživatelské úrovni (EXCEL, WORD)
  • Druh smlouvy / pracoviště :

  • Plný úvazek
  • Místo pracoviště v Hradci Králové
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Očekávaný nástup červen / červenec 2018

    Pracovní smlouva

    Délka pracovního poměru

    Benefity

    Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno / sickday, bonusy / prémie, kafetérie, příspěvek na penzijní / životní připojištění, sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou