Specialista prodeje-řešení pro zabezpečení objektů a vozidel
PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Praha
před 5 dny
source : jobDNES.cz

Náplň práce

  • Aktivně obchodovat a oslovovat naše zákazníky (osobně na pobočce, telefonicky, e-mailem)
  • Zpracování objednávek a vytváření cenových nabídek
  • Zabezpečení rezervací objednaného zboží a potvrzování termínů dodání
  • Pravidelně informovat zákazníky o novinkách v sortimentu
  • Úzce spolupracovat s regionálním obchodním manažerem
  • případě potřeby zajistit chod pobočky, případně zastoupit pracovníka backoffice
  • Požadujeme :

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikace se zákazníky je pro Vás radost
  • Máte proaktivní, prozákaznický přístup a obchodní cítění
  • Umíte se samostatně rozhodovat a jste pečlivý a zodpovědný
  • Zkušenosti z oblasti prodeje jsou Vaší výhodou
  • Nabízíme :

  • Motivační mzdové podmínky (fix + provize z prodeje / kvartální odměny)
  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí a příjemná pracovní atmosféra
  • Firemní telefon, notebook
  • Finanční odměny při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní a sportovní akce (bajkovačka, lyžovačka, atp.)
  • Sleva na firemní produkty
  • Placené volno navíc
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.