Operátor výroby Kadaň
Job Leader Europe
Kadaň, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Do výrobní společnosti sídlící v Kadani hledáme operátory výroby do dvousměnného provozu. Máte rádi různorodou práci, kterou není jen monotónní obsluha stroje?

Jste vyučení, fyzicky zdatní a spolehliví? Pak hledáme právě vás!

Náplní vaší práce bude :

  • kompletní montáž filtračních jednotek podle výrobních postupů
  • instalace kabelů, snímačů, řídicích a ovládacích prvků
  • údržba stroje dle stanovených plánů
  • kontrola stavu a kvality vyráběných produktů
  • testování funkčnosti zařízení
  • balení vyrobené zakázky a příprava k expedici
  • Očekáváme od vás :

  • středoškolské vzdělání nebo vyučení (mechanik, mechatronik, elektrikář či podobné obory výhodou, nikoliv podmínkou)
  • schopnost práce s jeřábem (vazačský / jeřábnický průkaz velkou výhodou)
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci a dodržovat pracovní postupy
  • spolehlivost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • 2 roky praxe vám zaručí vyšší mzdu!
  • ochota pracovat na dvě směny - ranní (5 : 45 - 14 : 00) a odpolední (14 : 00 - 22 : 15)
  • Nabízíme Vám :

  • Mzda 23.000 - 30.000,- Kč dle zkušeností!
  • čtvrtletní bonusy
  • docházkové bonusy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den
  • příspěvek na dojížděni (300,- Kč z Klášterce n. O., 600,- Kč z Chomutova)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké akce
  • výhodný zaměstnanecký tarif od Vodafone
  • nástup možný ihned
  • práce na zakázkové výrobě - nejsme linková / pásová výroba
  • z Klášterce n. O. je k dispozici svoz pro zaměstnance
  • NÁBOR PROBÍHÁ PŘÍMO DO KMENE, NIKOLIV DOČASNÉ PŘIDĚLENÍ PŘES AGENTURU!
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.