PLM Specialist
Talentica
Praha, CZ
před 1 dnem
source : jobs4it

A je to tady! Chceme sjednotit a integrovat našich 17 prostředí SAP. Jedná se o roli specialisty, který bude provozovat a podílet se na modifikacích či nasazování nových verzí procesu životního cyklu produktu.

Jsme na začátku, takže budeš součástí tohoto projektu od počátečních fází. Začínáme v Čechách, ale postupně zapojíme i zbytek světa.

Znáš PLM systémy jako konzultant, analytik, administrator nebo saporťák ? Tak mi rychle zašli CV ať o to nepřijdeš.Na co se můžete těšit?

u nás snadno skloubíš osobní i pracovní život5 týdnu dovolené, elekronické stravenky i multisport kartuindividuální rozpočet na benefity stačí si vybratpokud je to pro Tebe aktuální, máme i školkuCo Vás čeká?

správa PLM systémuanalýza požadavků interních zákazníků a návrh řešenívypracování dokumentace, testování, oprava chybslužební cesty za kolegy do NěmeckaCo byste měl / a splňovat?

VŠ vzdělání (informatika, strojní inženýrství), případně odpovídající praxezkušenosti s ERP, PLM systémyznalost SAP, webových, cloudových i databázových technologií výhodouanglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovniKlíčová slova : ERP, IT Support, IT Administrátor, IT Analytik, IT Specialista, SAP

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost