Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
PRAIM-WORK s.r.o.
Pardubice, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce PardubiceAgenturní zaměstnávání, krátkodové na 3 měsíce. Náplň práce : seřizování, obsluha a dohled na stroje k mísení, pečení a jiné přípravě chleba a chukrářských výrobkův pekárně, výpomoc při plnění pracovních úkolů obsluze strojů a zařízení.

Vykonávájí ruzné jednoduché a rutinní manuální činnosti ve výrobě, přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, čištění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů.

Požadujeme dobrý zdravotní stav.Práce v prašném prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky.Pracovní doba : 06 : 00 - 14 : 0014 : 00 - 22 : 0022 : 00 - 06 : 00První kontakt emailem, telefonicky v době 10.

00 - 16.00 ; osobně pouze po předchozí telefonické domluvě (jednání s uchazeči v místě výkonu práce, 1 den v týdnu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost