NET developer
Cleverlance Enterprise Solutions a.s.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : PrahaPRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. zdenka.sacke cleverlance.com, Kontaktní osoba : Zdeňka Sacke, HR SpecialistUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : mít praktickou zkušenost s programováním v .

NET (.NET 4.5 a vyšší, C# výhodou)mít zkušenost s implementací webových služeb WCF, REST, SOAPmít zkušenost s vývojem v alespoň jedné z těchto technologií ASP.

NET, ASP.NET MVC 5, WPFznát T-SQL a MSSQL server 2012 a vyššímít znalost webových technologií (HTML, JavaScript, CSS, AngularJS, LESS / SASS, Bootstrap) a jejich užití v ASP.

NET aplikacíchočekáváme zkušenost s prací TFS v týmumít profesionální a proaktivní přístupvýhodou bude i zkušenost s vedením týmuČJ / SJ na výborné úrovni, alespoň na úrovni technické dokumentace AJZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zázemí moderních kanceláříobčerstvení na pracovišti, relaxační místnostbenefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ / NJ / RJ, sick days, stravenky, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost