Sociální účetní (pokladní)
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
Dubí, CZ
před 23 hodinami
source : Easy-prace.cz

Vedení pokladní knihy, účtování pokladních dokladů, správa depozitních účtů,manipulace s penězi, zajišťování plateb v hotovosti, zajišťování platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů.

Úplné střední odborné vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví v příspěvkových organizacích, zákona o účetnictví, likvidace cestovních příkazů, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť učit se novým věcem.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Plat bude stanoven dle započitatelné praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.

Strukturované životopisy s motivačním dopisem včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů zasílat na email použijte odpovědní formulář Nejvhodnější uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost