Servisní technici
Wheelabrator Czech s.r.o.
Příbram
před 1 dnem
source : Hitprace

Pozice : servisní techniciVaší každodenní náplní práce bude : - Instalace tryskacích strojů, jejich servis a opravy po České republice a především v zahraničí- Komunikace se zákazníkem v anglickém nebo německém jazyce- Montáž součástí tryskacích strojů dle technické dokumentace- Koordinace zajištění potřebné techniky pro instalaci tryskacích strojů- Zodpovědnost nad dodržováním bezpečnosti práce- Operativní řešení problémů- Vypracování instalační nebo servisní zprávyNa tuto pozici budete potřebovat : - Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni podmínkou (mluvená i písemná forma)- Strojírenské znalosti, čtení a orientace v technické dokumentaci- Ochota a chuť cestovat (30-70% na služebních cestách)- Výhodou je mít platné zkoušky na vysokozdvižný vozík, jeřábnické zkoušky, zkoušky dle vyhlášky 50 / 1978 Sb.

6 či svářečský průkaz (V případě, že průkazy nevlastníte, rádi Vám je zajistíme.)- Mělo by Vás bavit pečlivě si organizovat práci a komunikovat s lidmi různých národnostíCo Vám naše společnost nabízí ?

 • Atraktivní mzdové ohodnocení a věrnostní odměny- Motivující měsíční finanční bonus a placené přesčasy- Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)- Závodní stravování přímo v areálu společnosti- Dostupnost MHD, hlídané parkoviště v areálu společnosti- Výhodný mobilní tarif nejen pro Vás, ale také pro vaše rodinné příslušníky- Možnost zajistit si kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele- Finanční příspěvky na penzijní / životní připojištění, sportovní či kulturní aktivity, firemní akce, večírky a další zajímavé benefityV případě zájmu o volnou pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis.
 • Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů pro účel výběrového řízení na pracovní pozici, o kterou se ucházíte a pouze po dobu trvání výběrového řízení.

  Nástup dle dohody nejlépe květen 2020. Mzda : 26 000,- KčKontakt : Michaela Karlová Bc., tel. : 318 479 212, e-mail : prace wheelabratorgroup.

  comMísto výkonu práce : Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou č.p. 269, Příbram I

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost