MANAŽER LOGISTIKY SKLADU / PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SKLADNÍK
AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Ústí nad Orlicí, Žamberk
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Klostermanova č.p. 1258, 564 01 ŽamberkNÁPLŇ PRÁCE : - Aktivní prodej náhradních dílů zejména zemědělské techniky- Vedení skladu náhradních dílů (evidence, příjem, výdej)- Plánování nákupu- Komunikace s dodavateli a odběrateli- Komunikace se zahraničními partnerySMĚNNOST : běžná pracovní doba, 1 směnaPRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH : plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA : fixní mzda + odměny dle dosažených tržeb (předpoklad je výsledná mzda od 25 000,-Kč výše)NÁSTUP : dle dohodyPOŽADUJEME : - SŠ vzdělání nejlépe technického nebo případně zemědělského směru- Znalost angličtiny nebo němčiny alespoň písmem- Organizační a obchodní schopnosti- Technické myšlení- Časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování- Uživatelské ovládání PC a MS Office- Řidičský průkaz sk.

B- Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání- Výhodou orientace v problematice zemědělstvíNABÍZÍME : - Odpovídající platové podmínky- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti- Možnost růstu a postoupení na další pozice- Příspěvek na stravování- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištěníKONTAKT : Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace agrokonzulta.

czDo předmětu zprávy uveďte text "Manažer logistiky skladu - Prodejce ND - Skladník"

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost