Přijímací technici
Simcar, s. r. o.
Fryšták
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : organizovat příjem, vykazování a výdej zakázek servisu tak, aby práce servisu plynule navazovaly, včetně konečné fakturace.

Kontaktování zákazníků a sestavování kalkulací zakázek. Objednávání zboží dle aktuálních potřeb servisu. Vyřizování reklamačních zakázek s výrobcem a vykazování statistiky měsíčních přehledů výrobci.

Výhodou je základní znalost anglického jazyka a předchozí zkušenost na obdobném místě, není to ovšem podmínkou. Nutností je platný řidičský průkaz skupiny B a zkušenosti z oblasti opravárenství vozidel.

Výhody : stravenky, adekvátní platové ohodnocení i zaručenou mzdu, osobní technický rozvoj, orientaci na jednu značku vozidel a kamarádský kolektiv

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost