SAP Junior Project Manager
Atos
Praha-Nusle, CZ
před 3 dny

Hledáme SAP Junior Projekťáky!

Do našeho super SAP týmu hledáme začínajíci projekťáky. Přidejte se k nám a buďte součásti jednoho z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, který je jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.

Popis pozice :

  • Plánování, řízení a kontrola našich SAP projektů
  • Řízení projektových týmů včetně třetích stran
  • Reportování řízených projektů
  • Řízení eskalací
  • Generování nového businessu se stávajícími zákazníky
  • Identifikace požadavků zákazníka, podílení se na definici projektu
  • Odpovědnost za dodržování parametrů projektu se zaměřením na finanční ukazatele
  • Spolupráce na tvorbě obchodních nabídek a získávání nových obchodních případů
  • Komunikace s managementem v oblasti řízení projektů a souvisejících témat
  • Požadavky :

  • VŠ vzdělání (ekonomické či IT zaměření výhodou)
  • Dobrá znalost AJ (na komunikativní úrovni)
  • Základní orientace v oblasti podnikových informačních systémů
  • Základní znalost z oblasti projektového řízení
  • Zkušenosti v oblasti řízení SAP projektů výhodou
  • Optimistická a otevřená osobnost, výborné komunikační dovednosti
  • Zaměření na zákazníka, odpovědnost, profesionalita, flexibilita
  • Nabízíme :

  • 6 týdnů dovolené
  • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč / ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook. automobil (dle seniority)
  • Stravenková karta
  • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
  • Nástup :
  • Dle domluvy
  • Místo výkonu práce

  • Kanceláře na Praze 4 ( 5 min. od metra Pankrác)
  • Požádat