Operátor/operátorka výroby - obsluha CNC strojů
JIPAM CNC s.r.o.
Bohdašín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt osobně, telefonicky od 8 do 14 hodin nebo e-mailem pavlina.cohornova jipam.cz.Požadujeme : - praxe v oboru výhodou (ne podmínkou) - řidičský průkaz skupiny B- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, svědomitost- výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce : - obsluha CNC strojů- plnění pracovních postupů u daného pracoviště a plnění kapacit- údržba daného pracoviště v rámci pracovní kompetence- odpovědnost za provozuschopnost a pořádek daného pracoviště.

Nabízíme : - pracovní doba na dobu určitou se zkušební dobou s možností prodloužení- mzdové ohodnocení dle nabízené pracovní pozice (bude sděleno při osobním pohovoru)- možnost rozšíření kvalifikace - školení v rámci pracovní pozice- stabilní pracovní zázemí a dobrý pracovní kolektiv- příspěvek na dopravu, 20 dní dovolené a 3 dny indispozičního volna, stravenky- příspěvek za plný fond pracovní doby, závodní stravování aj.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost