Pracovník/ce v sociálních službách
Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Rožnov pod Radhoštěm, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Požadujeme : akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od počátku výkonu činnosti, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vztah k práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.

Náplň práce : Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů.

Nabízíme : stravování, příplatky za soboty, neděle a noční služby, možnost prodloužení doby určité.PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Mgr.

Ivana Tomanová, tel. : 603 849 067, nebo emailem na adresu : ivana.tomanova sluzby.vsetin.czOv. : 20.4.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost