SPECIALISTA ODDĚLENÍ ANALÝZ
DHL Solutions k.s.
Jirny, Středočeský kraj, Czech Republic
před 6 dny

JOB DESCRIPTION

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE :

  • Zpracovávat data do přehledných analýz a reportů
  • Vytváření krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých analýz
  • Aktualizace různorodých reportů
  • Reportování na denní, týdenní a měsíční bázi
  • Zpracovávat výstupy z docházkového systému Kronos
  • Budete se zapojovat do procesu krátkodobého forecastování, budgetingu
  • Jsme tým, takže budete spolupracovat s ostatními odděleními a se zákazníkem
  • NAŠE POŽADAVKY :

  • SŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Základní znalost AJ
  • Analytické myšlení
  • Přesnost a smysl pro detail.
  • Ochotu učit se nové věci vše rádi vysvětlíme a naučíme
  • VAŠE ODMĚNA :

  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč, plně hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost stravování ve firemní kantýně
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod CAFETERIA odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Právní informace : vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.